Essen - Spiel 2016

Wybór najbardziej oczekiwanej gry targów w Essen


Przejdź do listy gier »

Aktualizacja listy z dnia 04.10.2016 r.

  1. "Kreuzverhör: Krimi-Kartenspiel für zwei ""Ermittler""" (Sonja Klein)
  2. Abenteuerland: König und Prinzessin (Michael Kiesling, Wolfgang Kramer)
  3. Aeon's End (Kevin Riley)
  4. Airborne Commander (Aaron Lauster)
  5. Ajo y Agua (Ana Belén Domínguez, Darío Muel Guerrero)
  6. Arrass (Thomas Liesching)
  7. Aurimentic (Nikolaus R. Friedrich)
  8. Bücherwurm (Michael Palm, Lukas Zach)
  9. BaRRacuda (Christoph Cantzler)
  10. Baumland (Samira Bouslama)
  11. Bavarian Holiday ("")
  12. Brethren of the Coast (Brett J. Gilbert)
  13. Captain Sonar (Roberto Fraga, Yohan Lemonnier)
  14. Centauri Saga (Constantine Kevorque)
  15. Clank! (Paul Dennen)
  16. Coin Quest (Ken Gruhl)
  17. Conflicting Legends (Shen-Hao Chang, Chih-Fan Chen, Wei-Cheng Wu)
  18. Cosmic Pioneers (Jake Clancey)
  19. Cotto & Frullato: The Game (Marco Mingozzi)
  20. Coup: Rebellion G54 – Anarchy (Rikki Tahta)
  21. Dead of Winter: The Long Night (Jonathan Gilmour, Isaac Vega)
  22. Dice Club (Sebastian Kozak)
  23. Dice Stars (Bruno Cathala, Ludovic Maublanc)
  24. Don't Mess with Cthulhu (佐藤 雄介 (Yusuke Sato))
  25. Drachenturm (Carlo A. Rossi)
  26. Dragon Keeper: The Dungeon (Etienne Daniault)
  27. Dream Home (Klemens Kalicki)
  28. Dwar7s Fall (Luís Brüeh)
  29. Escape Room: The Game ("")
  30. Evolution: Climate (Dominic Crapuchettes, Dmitry Knorre, Sergey Machin)
  31. Farmageddon (Grant Rodiek)
  32. Fireteam Zero (Mike Langlois, Christian Leonhard)
  33. Flippi Flatter ("")
  34. Flitting Bad Wolf (Chih-Fan Chen)
  35. Forestaurant (Olivér Ősz)
  36. Galaktisch Taktisch Gut (Hendrik Hupfeld)
  37. Game of Thrones: The Trivia Game (Jonathan Ying)
  38. Gobbit Angry Birds ("")
  39. Grifters (Dave Fulton, Jacob Tlapek)
  40. Hamsterbande (Tim Rogasch)
  41. Hellas (Stefan Dorra)
  42. Hong (Néstor Romeral Andrés)
  43. IÄÄ! Cthulhu! Fhtagn! (Henning Poehl)
  44. Ich glaub, mein Schwein pfeift (Heinz Meister)
  45. Imagine (藤田 真吾 (Shingo Fujita), Shotaro Nakashima, 大木基至 (Motoyuki Ohki), Hiromi Oikawa)
  46. Indonesia (Jeroen Doumen, Joris Wiersinga)
  47. Inspire: Works of Mercy (Paweł Kołodziejski, Sławek Wiechowski)
  48. Intervention: Reach for the Stars (Daniel Frese)
  49. Invaders: Armageddon (Mark Chaplin, Toby Farrands, Mark Harkins)
  50. Jets Erweiterung (Till Meyer)
  51. Kheops (Bruno Faidutti, Serge Laget)
  52. Länder toppen (Matthias Jünemann)
  53. Labyrinth: Paths of Destiny (Third Edition) (Kamil Matuszak, Mateusz Pronobis)
  54. Lady Richmond: Ein erzocktes Erbe (Tim Rogasch)
  55. Las Vegas: The Card Game (Rüdiger Dorn)
  56. Legendary Encounters: A Firefly Deck Building Game (Ben Cichoski, Daniel Mandel)
  57. Legendary: Big Trouble in Little China (Rob Heinsoo)
  58. Legendary: Civil War (Devin Low)
  59. Legends of Labyrinth (Kamil Matuszak, Mateusz Pronobis)
  60. Lex in Lemniscate (Pietro Gorini)
  61. Lobotomy (Sebastian Kozak, Michal Kozak, Michal Marciniak, Maciej Owsianny)
  62. Lumina (Udo Peise, Marco Teubner)
  63. M-Lands (Víctor Fernández, Gorka Mata, Sergi Solé Pascual)
  64. Magecraft (Percy Chan)
  65. Manimals: Zoo Leipzig (Bernhard Naegele)
  66. Mare Nostrum: Empires (Serge Laget)
  67. Matryoshka (Sérgio Halaban)
  68. Meduris (Stefan Dorra, Ralf zur Linde)
  69. Meine große Obstgarten Spielesammlung (Anneliese Farkaschovsky, Annemarie Hölscher)
  70. Meteln (HaGue Nikolayczyk)
  71. Millions of Dollars (Jeremie Kletzkine)
  72. Mob Town (Danny Devine)
  73. Nemesis (Adam Kwapiński)
  74. NextPress (Karsten Adlung)
  75. Niña & Pinta (Gary Dicken, Steve Kendall, Phil Kendall)
  76. No Middle Ground: The Golan Heights 1973 (Paul Rohrbaugh)
  77. Oh My Goods!: Longsdale in Aufruhr (Alexander Pfister)
  78. Oppai Go (Marco Mingozzi)
  79. Orctoberfest (Stefan Linden)
  80. Paul und der Mond (Marie Chaplet, Steffanie Yeakle)
  81. Pecunia non olet (second edition) (Christian Fiore, Knut Happel)
  82. Peter and the Grown Ups (Dario Massa)
  83. Picassimo (Carlo A. Rossi)
  84. Pipe Work (Justin Oh)
  85. Planet Surprise (Jiri Mikolas)
  86. Princes of the Renaissance (Martin Wallace)
  87. Princesses & Unicorns (Aaron Lauster, Max Michael)
  88. Quartermaster General: 1914 (Ian Brody)
  89. Quibbit! (Günter Burkhardt, Dennis Kirps)
  90. Race! Formula 90: Expansion #2 – Barcelona and Silverstone (Alessandro Lala, Giuseppe Rossini)
  91. RallyRas (Pepe Roma)
  92. Red Dragon, Blue Dragon: The Huaihai, 1948-49 (Earl Dixon)
  93. Revolver Expansion 2.1: The Savage Guns (Leigh Caple, Mark Chaplin)
  94. Riff Route (Arpad Fritsche)
  95. Robinson Crusoe: Adventures on the Cursed Island (Ignacy Trzewiczek)
  96. RONE (Štěpán Štefaník)
  97. Sabbat Magica (Guillaume Ettori, Jérémy Fraile)
  98. Scratch Wars (Jiri Mikolas)
  99. SeaFall (Rob Daviau, JR Honeycutt)
  100. Secrets of the Lost Tomb: Fate's Fortune (Christopher Batarlis, Jim Samartino)
  101. Sheepdogs (Aaron Lauster, Max Michael)
  102. Skibe (Arve D. Fühler)
  103. Skull Tales (David Illescas)
  104. Speemo (Florian Racky)
  105. Stadt-Land-anders (Peter Neugebauer)
  106. STYX 666 (Ludovic Barbe)
  107. Summit: The Board Game (Conor McGoey)
  108. Tail Feathers (Jerry Hawthorne)
  109. Termity (Fréderic Moyersoen)
  110. Terra Formars (Nicolas Badoux)
  111. The Game: Extreme (Steffen Benndorf, Reinhard Staupe)
  112. The Resistance: The Plot Thickens (Don Eskridge)
  113. Tortilla de patatas: the game (Xavier Carrascosa)
  114. Tripol (Paweł Kołodziejski)
  115. Turn A-Round (Karsten Adlung)
  116. Völuspá: Longship (Scott Caputo)
  117. Vs. System 2PCG: The Alien Battles ("")
  118. Waldgärtner (Claas Fischer)
  119. Xibalba (André Schillo)

Aktualizacja listy z dnia 19.09.2016 r.

  1. 100,000 Blind Dates (Liu Xianmiao)
  2. 13 Clues (Andrés J. Voicu)
  3. 51st State: Master Set (Ignacy Trzewiczek)
  4. Bananagrams Party ("")
  5. BANG! The Dice Game – Old Saloon (Michael Palm, Lukas Zach)
  6. BANG! The Duel: Player Mats ("")
  7. Clinic Expansion: Medical Dossier 3 (Alban Viard)
  8. Concordia: Gallia / Corsica (Mac Gerdts)
  9. Crazy Karts (Charles-Amir Perret)
  10. Cross Roads (Martin Nedergaard Andersen)
  11. Cry Havoc (Grant Rodiek, Michał Oracz, Michał Walczak)
  12. Dark Tales: Cinderella (Pierluca Zizzi)
  13. Dungeon Heroes Manager (Andrea Chiarvesio, Pierluca Zizzi)
  14. Escape the Room: Mystery at the Stargazer's Manor (Rebecca Bleau, Nicholas Cravotta)
  15. Ferali (J.K. Rattonsey)
  16. Geo Facts (Simon Haas)
  17. Gloomhaven (Isaac Childres)
  18. GrowerZ (Alberto Barbieri)
  19. Imperial Settlers: Aztecs (Ignacy Trzewiczek)
  20. Justice League: The Board Game (Buster Lehn, Francisco Ruiz)
  21. Kepler-3042 (Simone Cerruti Sola)
  22. Kingsburg (Second Edition) (Andrea Chiarvesio, Luca Iennaco)
  23. La Bataille de Dresde (Monte Mattson, Dennis A. Spors, Ed Wimble)
  24. Lorenzo il Magnifico (Flaminia Brasini, Virginio Gigli, Simone Luciani)
  25. Martians: A Story of Civilization (Grzegorz Okliński, Krzysztof Wolicki)
  26. Martin Luther: Das Quiz (Peter Neugebauer)
  27. Microworld (Martino Chiacchiera)
  28. Morpheus (Krzysztof Matusik)
  29. NECTAR (Xīn Mào)
  30. Neuroshima Hex! Death Breath (Michał Oracz)
  31. Perfect Crime (Henry Jasper)
  32. Pirate Theory (Eastfire)
  33. Rattle, Battle, Grab the Loot: Angry Ocean (Ignacy Trzewiczek)
  34. Red7 (Carl Chudyk, Chris Cieslik)
  35. Rhodes (Pieter Boots)
  36. Rhyme: The Rap Challenge (Andonis Mechanikos)
  37. Shelby's Snack Shack Game (Marcia Gresko)
  38. Sky Heist (Igor Videnkov)
  39. Small City: The Big Tiles Expansion #1 (Alban Viard)
  40. Super 11 ("")
  41. Terrible Monster (Shun)
  42. The Cookie 2.0 (Igor Videnkov)
  43. The Legend of Sabac (Liu Zhiyu)
  44. Top Face! (Wlad)
  45. Tramways (Alban Viard)
  46. Treatment: A psychiatry card game (Leo Borg, Markus Takanen)
  47. Unusual Suspects: Burn After Playing (Paolo Mori)

Aktualizacja listy z dnia 05.09.2016 r.

  1. 1001 (David Duperret, Vincent Greco)
  2. 12 Realms: Bedtime Story (Ignazio Corrao)
  3. Abla Ubla (Mary Magkou)
  4. Alchemidus (Shimpei Sato)
  5. ALL GREEN (しの (Shino))
  6. Amis Cube (Dr. M)
  7. Ancient Terrible Things: The Lost Charter (Simon McGregor)
  8. Are You Chicken? (Tsuyoshi Hashiguchi (はしぐち つよし))
  9. Arma (Kuro)
  10. Attack! Deluxe (Sean Brown, Glenn Drover, Mike Selinker)
  11. Azuchi Castle (Sungwoo Hyun)
  12. Banana Bandit (Edward Chan)
  13. Black Hills (Ángel Luis García)
  14. BraveRats (Seiji Kanai)
  15. Brides & Bribes (Andrea Gallazzi, Elisa Lenardi, Pietro Navarotto)
  16. Cacao Chocolatl: New Storage Spaces (Phil Walker-Harding)
  17. Cacao: Big Market & Golden Temple (Phil Walker-Harding)
  18. Camel Up Cards (Steffen Bogen)
  19. Capital (Filip Miłuński)
  20. Captive ("")
  21. Carcassonne: Star Wars – Erweiterung 1 (Klaus-Jürgen Wrede)
  22. Carrotia (Malte Kühle)
  23. Cattack! No.1 (Azumi Date)
  24. CATz in the town! (Szöllősi Péter)
  25. Coal Baron: The Great Card Game (Michael Kiesling, Wolfgang Kramer)
  26. Coffee Roaster (Saashi)
  27. Come To Fishing Village! (ふじわら先生 (Fujiwara Teacher))
  28. Commissioner Victor: The lost painting case (Krzysztof Matusik)
  29. Continental Divide (Eddie Robbins)
  30. Cookie Box (Jean-Claude Pellin)
  31. Crabs! (shane007)
  32. Dark Castle (Wei-Min Ling)
  33. Das kleine Gespenst: Spuk auf Burg Eulenstein (Kai Haferkamp, Markus Nikisch)
  34. Defense Three Kingdoms (Yoshiyuki Arai)
  35. Democracy under Siege (Luca Cammisa)
  36. Design Town (Chih-Fan Chen)
  37. Dice Drivin' (Rodrigo González)
  38. Doomtown: Blood Moon Rising ("")
  39. Dr. Eureka (Roberto Fraga)
  40. Dr. Gomb (Szöllősi Péter)
  41. Dungeon of Fortune (Ken Gruhl, Quentin Weir)
  42. Dungeon Rush (Rustan Håkansson, Eli Håkansson)
  43. Dungeons & Dragons: Rock Paper Wizard (Josh Cappel, Jay Cormier, Sen-Foong Lim)
  44. Eight Epics (Seiji Kanai)
  45. Elevenses for One, and Bowling Solitaire (David Harding (II), Sid Sackson)
  46. Emoji (Peter Neugebauer)
  47. Emojito! (Urtis Šulinskas)
  48. Empires: Galactic Rebellion (Don Beyer, Glenn Drover)
  49. Epic PVP: Fantasy Expansion 1 (Ryan Miller, Luke Peterschmidt)
  50. Epic PVP: Fantasy Expansion 2 (Ryan Miller, Luke Peterschmidt)
  51. Explorers of the Lost Valley (Enrique Dueñas González)
  52. Fan & Mallet (団扇と小槌) (Katsumasa Tomioka)
  53. Fantahzee: Hordes & Heroes (Ryan Miller)
  54. Far East War 1592 (Allen Wang)
  55. Figment (Erlend Van der haegen)
  56. Flotti Karotti (Seven Towns)
  57. Fly High (Shin Hyung Kyu)
  58. Fold-it (Taeyun Goh)
  59. Freak Shop (Henri Kermarrec)
  60. Gämsh Alpin (Daniel Fehr)
  61. Garden Gnomes: Violent Vendetta (Morten Nørgaard)
  62. Garden Gnomes: Wizard Warfare (Morten Nørgaard)
  63. Garden of minions (Kuro)
  64. Gauner raus! (René Puttin)
  65. Gentleman's Deal (Yan Yegorov)
  66. Greedy Greedy Goblins (Richard Garfield)
  67. Guilds (Christian Giove)
  68. Guns & Steel (Jesse Li)
  69. Hanamikoji (Kota Nakayama)
  70. Hat-Trick: 'Players' Expansion (Patryk Kowalski)
  71. Heir to the Pharaoh (Alf Seegert)
  72. Honshu (Kalle Malmioja)
  73. HOPE (Olivier Grégoire)
  74. Huh? (Antoine Lepagnol)
  75. Hypnose (Jo Pirard)
  76. In A Bind Jr (Behrooz Shahriari)
  77. Insider (Akihiro Itoh, Kwaji, Daichi Okano, Kito Shinma)
  78. Istanbul: Brief & Siegel (Rüdiger Dorn)
  79. Joudo-Sugoroku (浄土双六) ((Uncredited))
  80. Kamozza (貨モッツァ) (Katsuya Kitano (北野克哉), Ota Bros. (大田兄弟))
  81. Kill The Unicorns (Arthur Vo-Ha)
  82. King of Pirates (Morten Nørgaard)
  83. King Of The Hill: The dwarf throne (Adrià Càmara, Oriol Tutusaus)
  84. Kingsport Festival: The Card Game (Gianluca Santopietro)
  85. Knights ("")
  86. Labyrinth (Max J. Kobbert)
  87. Leo: The Mirror (Leo Colovini)
  88. Letters from Whitechapel: Dear Boss (Gabriele Mari, Gianluca Santopietro)
  89. London After Midnight 2: Sherlock in Hell (Enrique Dueñas González)
  90. Love Letter Premium (Seiji Kanai)
  91. Mage Wars Academy (Aaron Brosman, Matthew Burch, Bryan Pope)
  92. Mage Wars: Academy – Priestess Expansion (Aaron Brosman, Matthew Burch)
  93. Mage Wars: Academy – Warlock Expansion (Aaron Brosman, Matthew Burch)
  94. Magitics (Norbert Kiss)
  95. Maigo-Neko (有泉誠浩 (Shigehiro Ariizumi))
  96. Make 'n' Break Architect (Dennis Kirps, Christian Kruchten, Jean-Claude Pellin)
  97. Mandrago (Johan Beyens)
  98. Mask of ANUBIS (Takashi Hamada, Kenji Shimojima)
  99. Master Merchant (Seiji Kanai)
  100. Master of Orion: The Board Game (Ekaterina Gorn, Igor Sklyuev)
  101. Mines of Ōlnäk (Jonathan Frenay, Raphaël Helaers)
  102. Mission Impractical (Hilko Drude)
  103. Monster Coming (Jesse Li)
  104. Monzart (Ren Zhijie)
  105. Morocco (Ben Pinchback, Matt Riddle)
  106. Munchkin Christmas Lite (Andrew Hackard, Steve Jackson (I))
  107. Mystic Vale: Vale of Magic (John D. Clair)
  108. Nova Aetas: Dark Renaissance Tactical Game (Luca Bernardini, Daniele Colletti, Andrea Colletti)
  109. Ore City (ふじわら先生 (Fujiwara Teacher))
  110. Ortus Regni (Jon Sudbury)
  111. PaiMiahhh (Beta Ma (馬國書), Chih-Fan Chen)
  112. Papà Paolo (Fabrice Vandenbogaerde)
  113. Perdition's Mouth: Abyssal Rift (Thomas Klausner, Timo Multamäki, Kevin Wilson)
  114. Pick Me Up (Dave Choi)
  115. Pirate Lords (Jérôme Morin-Drouin)
  116. Planet Defenders (Wei-Min Ling)
  117. Polar Rush! (Roberto Fraga)
  118. Port Royal Unterwegs! (Alexander Pfister)
  119. POW! (Reiner Knizia)
  120. Queen Strike ("")
  121. Raid & Trade: War on the Streets (Charalampos Tsakiris)
  122. Railroad Revolution (Marco Canetta, Stefania Niccolini)
  123. Raptor (Bruno Cathala, Bruno Faidutti)
  124. Rhein River Trade (Marco Canetta, Stefania Niccolini)
  125. Risou no Natto (Kengo Otsuka (大塚健吾))
  126. Round House (Eros Lin)
  127. Royal Wedding (Walter Obert)
  128. Save the Treasure of Fairy Tales (Kai Haferkamp)
  129. Scuba (Martin Looy)
  130. Secret Weapons of the Third Reich (Luca Cammisa)
  131. Siege (Jeremie Kletzkine)
  132. SiXeS (Steven Poelzing, Rick Soued)
  133. Slide Blast (Sam-goo, Evan Song)
  134. Smash Up: Cease and Desist (Paul Peterson)
  135. Snowblind: Race for the Pole (Simon McGregor)
  136. SOL (Pierre Buty)
  137. Spaghetti (Michał Gołębiowski)
  138. Spyfall 2 ("")
  139. Squirrel Rush (Krzysztof Matusik)
  140. Star Wars: Das große Lichtschwert Duell (Frank Bebenroth)
  141. Steel Arena: Friday Night Robot Fight (Yury Yamshchikov)
  142. Sultans of Wind (Jan Meyberg)
  143. Talo (Uta Krueger, Bernd Poloczek, Jens-Peter Schliemann)
  144. Tank Hunter 2e Monster ("")
  145. Tavern's Tales (Krzysztof Matusik)
  146. The Cohort (Jeremie Kletzkine)
  147. The Covenant (Óscar Arévalo)
  148. The Daedalus Sentence (Tom Bleys, Ian Van Gemeren, Bart Waeterschoot)
  149. The Dwarves (Michael Palm, Lukas Zach)
  150. The Dwarves: Combined Might (Michael Palm, Lukas Zach)
  151. The Dwarves: The Duel (Michael Palm, Lukas Zach)
  152. The Dwarves: The Saga Expansion (Michael Palm, Lukas Zach)
  153. The Exiled: Siege (Mateusz Albricht)
  154. The Front Nine: Slow Play (Nick Case)
  155. The Golden Sails (Yuri Zhuravlev)
  156. The Perfumer (Chu-Lan Kao)
  157. Think It Up! (Nikolay Pegasov)
  158. Tides of Madness (Kristian Čurla)
  159. TimeBomb II ("")
  160. Toire o Yogoshita nowa Dareda? (Who Soiled the Toilet?) (Katsuya Kitano (北野克哉))
  161. Transient World (Kuro)
  162. Treasure Lair (Arno Maesen, Fréderic Moyersoen)
  163. Twins (Reiner Knizia)
  164. Unicornus Knights (Seiji Kanai, Kuro)
  165. V-Commandos (Thibaud de la Touanne)
  166. Vanuatu (second edition) (Alain Epron)
  167. Villannex (2nd Edition + expansions) (Takahiro)
  168. Vinhos Deluxe Edition (Vital Lacerda)
  169. War of Cassandra (Wang Shuai)
  170. Wibbell++ (David Brain, Andrew Dennison, Aaron Reading, Behrooz Shahriari, Ian Vincent)
  171. Winner's Circle (Reiner Knizia)
  172. Workshop Tonttu (Sayaka, Takahiro)
  173. Yokohama (Hisashi Hayashi)
  174. Zoop (Pere Valero)

Aktualizacja listy z dnia 23.08.2016 r.

  1. A Feast for Odin (Uwe Rosenberg)
  2. Argo (Bruno Faidutti, Serge Laget)
  3. Armageddon ("")
  4. Art of War: the card game (Souya Naito, Takashi Sakaue)
  5. At the Gates of Loyang (Uwe Rosenberg)
  6. Blacksmith Brothers (Nicholas Paschalis)
  7. Boom Town (Ian Livingstone)
  8. Brettspiel Adventskalender 2016 (Matthias Nagy)
  9. Chromosome (Marcin Danysz)
  10. Complots 2 (Rikki Tahta)
  11. Da Yunhe: Der Grosse Kaiserkanal (Bjoern Mueller-Maetzig)
  12. Dale of Merchants 2 (Sami Laakso)
  13. Deutscher Spiele-Preis 2016 Goodie Box ("")
  14. Difference Junior (Christophe Boelinger)
  15. Dixit: Revelations (Jean-Louis Roubira)
  16. Donkey Derby (Walter Müller)
  17. Edge of Humanity (Elad Goldsteen, Pini Shekhter)
  18. Eureka! (Martin Nedergaard Andersen)
  19. Final Touch (Mike Elliott)
  20. Flick 'em Up!: Red Rock Tomahawk (Gaëtan Beaujannot, Jean Yves Monpertuis)
  21. Flip City (Chih-Fan Chen)
  22. Glüx ("")
  23. Glimpse (Dr. Michael Pambos)
  24. Happy Pigs: Farm Friends ("")
  25. HIRÞ (Jon Manker)
  26. Hit Z Road (Martin Wallace)
  27. HMS Dolores (Bruno Faidutti, Eric M. Lang)
  28. Imperial Settlers: 3 Is a Magic Number (Ignacy Trzewiczek)
  29. InCube (Sergio Roncucci)
  30. Junk Art (Jay Cormier, Sen-Foong Lim)
  31. Karibou Camp (Lionel Borg, Jérémie Caplanne)
  32. Kharnage (Yann and Clem)
  33. Krosmaster Arena 2.0 (Matthieu Berthier)
  34. Lexit (Darya Rodionova)
  35. London Dread (Asger Johansen)
  36. London Markets (Michael Schacht)
  37. Lost & Found (Martin Nedergaard Andersen)
  38. Macroscope (Martin Nedergaard Andersen)
  39. Me Want Cookies! (Roberto Fraga)
  40. Merchants & Marauders: Seas of Glory (Christian Marcussen)
  41. Mighty Monsters (Desnet Amane)
  42. Million Club (Arnaud Ladagnous)
  43. Mishmash Galaxy (Hubert Spala)
  44. Multicity (Steve Brück, Jean-Claude Pellin)
  45. Mysterium: Hidden Signs (Oleksandr Nevskiy, Oleg Sidorenko)
  46. Mystic Vale (John D. Clair)
  47. Nautilion (Shadi Torbey)
  48. Not Alone (Ghislain Masson)
  49. Order of the Gilded Compass (Jeffrey D. Allers, Bernd Eisenstein)
  50. Pandemic Iberia (Jesús Torres Castro, Matt Leacock)
  51. Pandemic: The Cure – Experimental Meds (Matt Leacock, Thomas Lehmann)
  52. Picmix (Sébastien Decad)
  53. PitchCar Extension 6 ("")
  54. Pixie Queen (Rudy Seuntjens)
  55. Risky Adventure (Anthony Rubbo)
  56. Roll for the Galaxy: Ambition (Wei-Hwa Huang, Thomas Lehmann)
  57. Rome: Rise to Power – Revolt! (Elad Goldsteen)
  58. Scythe (Jamey Stegmaier)
  59. Shogun Big Box (Dirk Henn)
  60. Small World: Riverworld ("")
  61. Specific (Christian Kruchten, Jean-Claude Pellin)
  62. Spooky Castle (Wolfgang Dirscherl, Janet Kneisel)
  63. Spot it Jr.! Animals (Denis Blanchot)
  64. Spot it! (Denis Blanchot, Guillaume Gille-Naves, Igor Polouchine)
  65. Super-Vampire (Johannes Berger, Julien Gupta)
  66. T.I.M.E Stories: Expedition: Endurance (Croc)
  67. Tallinn (Stefan Risthaus)
  68. Taluva Deluxe (Marcel-André Casasola Merkle)
  69. The Dwarves: New Heroes Expansion (Michael Palm, Lukas Zach)
  70. The Oracle of Delphi (Stefan Feld)
  71. The Vampire, the Elf and the Cthulhu (Luca Ricci)
  72. Ticket to Ride: Rails & Sails (Alan R. Moon)
  73. Tiefe Taschen (Fabian Zimmermann)
  74. Travel Game (Sergio Roncucci)
  75. Tubyrinth (Martin Nedergaard Andersen)
  76. Undercover (Daniel Danzer, Doris Danzer)
  77. Virus (Michele Quondam)
  78. Wallenstein Big Box (Dirk Henn)
  79. Warbit: DICEJAR vs PSYCHOLON (Akio Nomura)
  80. WarQuest (Glenn Drover)
  81. Wizardry to the power of three (Michael Palm, Lukas Zach)
  82. World Monuments (Piero Cioni)

Aktualizacja listy z dnia 18.08.2016 r.

  1. 3 Wishes (Chris Castagnetto)
  2. Achtung! Cthulhu Skirmish (Matthew Hope)
  3. Avenue (Eilif Svensson, Kristian Amundsen Østby)
  4. Baa’Beel (Manuel D. Cruz Díaz, Antonio J. Dionisio)
  5. Beer Empire (Filip Głowacz, Ireneusz Huszcza)
  6. Black DOG (Johannes Schmidauer-König)
  7. Blank White Dice (Jonathan Leistiko)
  8. Burke's Gambit (Robert Yates)
  9. Capital Lux (Eilif Svensson, Kristian Amundsen Østby)
  10. Carcassonne: Amazonas (Klaus-Jürgen Wrede)
  11. Carcassonne: Die Klöster (Klaus-Jürgen Wrede)
  12. Crisis (Pantelis Bouboulis, Sotirios Tsantilas)
  13. Days of Ire: Budapest 1956 (Katalin Nimmerfroh, Dávid Turczi, Mihály Vincze)
  14. Destroy BCN! (Toni Serradesanferm)
  15. Die Baumeister des Colosseum (Klaus-Jürgen Wrede)
  16. Dodelino (Jacques Zeimet)
  17. Dokmus (Mikko Punakallio)
  18. Doodle China (Eilif Svensson, Kristian Amundsen Østby)
  19. Dragons (Oriol Comas i Coma)
  20. Evolution: The Beginning (Dominic Crapuchettes)
  21. First Class: Unterwegs im Orient Express ("")
  22. Fleets: The Pleiad Conflict – Corporate Lords (Daniel Fryxelius)
  23. Germania Magna: Border in Flames (Daniel Budacz, Piotr Krzystek, Łukasz Wrona)
  24. Glory: A Game of Knights (Dominik Mucha, Marcin Wisthal)
  25. Green Box of Games (Jørgen Brunborg-Næss)
  26. Hannibal: Rome vs. Carthage (Mark Simonitch)
  27. Hatflings! (Fernando Chavarria, Judit Hurtado)
  28. In the Name of Odin (Krzysztof Zięba)
  29. IUNU (Todd Sanders)
  30. Kullerhexe (Marco Teubner)
  31. Kung Fu Panda: The Board Game ("")
  32. Long Live the Queen ("")
  33. Meeple War (Max Valembois)
  34. Mi Tierra: New Era (Alberto Abudinen, Diego Benavente)
  35. Mistfall: Heart of the Mists (Błażej Kubacki)
  36. Mistfall: Sand & Snow (Błażej Kubacki)
  37. More Bloody Nights (Fidel Montesino)
  38. Mr. Cabbagehead's Garden Game (Todd Sanders)
  39. Multiuniversum (Manuel Correia)
  40. Multiuniversum: Project Cthulhu (Manuel Correia)
  41. Museum ("")
  42. Mythe (Koji Malta)
  43. Myths at War (Aztec, Greek and Elder One) (Francisco Gallego Arredondo)
  44. Ninja Arena (Oliver Schneider)
  45. Noch mal! (Inka Brand, Markus Brand)
  46. Nothing To Declare ("")
  47. Outlaws: Last Man Standing (Jérémy Pinget)
  48. Plus Ultra: The Court of the Emperor Charles V (Manuel D. Cruz Díaz, Antonio J. Dionisio)
  49. Rising 5: Runes of Asteros (Gun-Hee Kim, Evan Song)
  50. Rory's Story Cubes: Doctor Who (Rory O'Connor)
  51. Russian Railroads: American Railroads ("Helmut Ohley, Leonhard ""Lonny"" Orgler")
  52. Save the President, Save the World (Cyril Besnard, Alain Fondrille)
  53. Sherlock 13 (Hope S. Hwang)
  54. Simurgh: Call of the Dragonlord (Błażej Kubacki, Andrei Novac, Pierluca Zizzi)
  55. Small Star Empires (Milan Tasevski)
  56. Spoilers (Manu Palau)
  57. Sponsio (József Dorsonczky)
  58. Sugi (Víctor Samitier)
  59. Sword & Sorcery (Simone Romano, Nunzio Surace)
  60. Tempel des Schreckens (佐藤 雄介 (Yusuke Sato))
  61. The Last Friday (Antonio Ferrara, Sebastiano Fiorillo)
  62. The Mountaineer (Corey Wright)
  63. They Who Were 8 (Todd Sanders)
  64. Topoum (Perepau LListosella)
  65. Vikingdoms (József Dorsonczky)
  66. War of the Ring: Warriors of Middle-earth (Roberto Di Meglio, Marco Maggi, Francesco Nepitello)
  67. West of Africa (Martin Schlegel)
  68. What's Up (Dennis Kirps, Jean-Claude Pellin)
  69. Wings of Glory: World War 1 – Albatros C.III ("")
  70. Wings of Glory: World War 1 – Nieuport 11 ("")
  71. Wings of Glory: World War 1 – Phonix D.I ("")
  72. Wings of Glory: World War 1 – Sopwith 1½ Strutter/Comic ("")
  73. Yesss! (Romaric Galonnier)