Essen - Spiel 2013

Wybór najbardziej oczekiwanej gry targów w Essen


Zobacz podsumowanie roku 2013 (Top 30) »

Jakie są dwie rzeczy, które uwielbiają fani gier planszowych? Pierwsza to: statystyki, zestawienia, lity top 10, 20 czy 30 najlepszych gier do grania z teściową, teściem i kotem, który wskakuje na stół. Interesuje nas to co jest teraz „najgorętszym” tytułem, co mogą nam polecić znajomi itp. itd. A druga rzecz, którą lubią fani gier planszowych? To nowe gry, nowe instrukcje i nowe mechaniki. A jaki jest najlepszy czas żeby połączyć te dwie rzeczy? Oczywiście zbliżające się targi w Essen.

Oczywiście wszelkiego rodzaju rankingi są subiektywne i powinny być traktowane jak dobra zabawa. I do takiej właśnie zabawy zapraszamy Was już dzisiaj. Znajdziecie tutaj listę szykowanych premier na targi w Essen*, ale nie tylko. Możecie też oddać swój głos na tytuły które Was interesują i na które czekacie. Wasze głosy będą zbierane w formie listy 30 najbardziej wyczekiwanych przez Was gier. Kto wie – może dzięki tej zabawie na Wasze radary wpadnie jedna lub dwie gry, o których wcześniej w ogóle nie słyszeliście?

* Lista gier tworzona jest na podstawie GeekListy BGG z premierami z Essen i będzie aktualizowana mniej więcej raz w tygodniu.